Najlepsze oprogramowanie do diagnostyki rowerów

Określenie problemów z motocyklem

Ten produkt może być stosowany jako samodzielne leczenie lub jako uzupełnienie.

Mocarze dwóch kółek

Bez testerów diagnostycznych nie jesteśmy już w stanie korzystać z elektronicznych wtrysków, systemów drive-by-wire czy pamięci błędów w jednostce sterującej. Włączenie diagnostyki motocykli firmy Harypub Bikes do codziennej pracy sprawia, że diagnostyka na dwóch kołach jest tak prosta jak jazda na motocyklu. Systemy Mega Mac można rozbudować o opcje “Bike Plus”, dostarczane przez firmę Harypub Bikes, która zapewnia realistyczną diagnostykę motocyklową dla warsztatów motocyklowych. 

program do diagnostyki motocykli
program do diagnostyki motocykli

W sumie, celem jest tutaj, aby dać ci jakiś zestaw niezawodny program do diagnostyki motocykli. Superszybkie rozwiązywanie problemów z motocyklami Oprogramowanie może być używane do unowocześniania starych komputerów. dostępne są indywidualne, tanie rozwiązania

Masz możliwość wyboru

Warsztaty, które naprawiają wszystkie niezbędne marki i modele motocykli, otrzymują doskonałe i przede wszystkim ekonomiczne indywidualne rozwiązania, gdy używają mega macs 42SE Bike i mega macs PC Bike.

Chociaż PC Bike jest kompatybilny zarówno z komputerami PC, jak i Mac, instalacja jest łatwiejsza w przypadku komputerów i tabletów z systemem Windows, w przeciwieństwie do komputerów Mac. Aby ułatwić wykonywanie pracy z komputera PC, nie trzeba kupować żadnego dodatkowego sprzętu.

Gigantic Macs 42 Bike to przenośny, kompaktowy tester, który pozwala na wykonywanie szerokiego zakresu czynności w podróży. Aby szybko zlokalizować źródła problemów, tester musi rozumieć kody usterek i pomagać w prezentacji informacji.

Aktualizacja oprogramowania “Bike Plus” może pozwolić na wszystkie możliwości diagnostyczne dla rowerów w miejscach pracy, które już posiadają super-mac na miejscu. Korzystając z tego rozwiązania, można dodać serwis motocyklowy do swojego portfolio usług za pomocą jednego przycisku.

Niewiele się zmienia w zakresie usług serwisowych dla motocykli oferowanych przez Harypub Bikes. Wybierasz system, który najlepiej pasuje do Twojej codziennej działalności, i korzystasz z elastycznego i wydajnego oprogramowania, które regularnie wzbogaca się o nowe funkcje.

Jak to się mówi: z własnego doświadczenia i w praktyce.

Użytkownicy diagnostyki motocyklowej Harypub Bikes zauważą, że nasi inżynierowie znają warsztat motocyklowy jak własną kieszeń. Przemyślane oprogramowanie, pięknie zaprezentowane, dostarcza istotnych informacji na temat wszystkich aspektów wyboru pojazdu, pomocy w podłączeniu, diagnostyki i informacji związanych z pojazdem. W celu przedstawienia Państwu sensownych informacji system zawiera tylko te motocykle, o których wiemy, że będą zawierały istotne informacje. Harypub Solutions po raz kolejny pokazuje, że “ponadprzeciętność” to minimalne kryterium, jeśli chodzi o kontrolę.

Magneti Marelli Logic dla transportu Moto to świetna opcja dla większości firm na świecie. Wraz ze skanerem dostarczane jest profesjonalne oprogramowanie wraz z adapterami do wszystkich znanych producentów motocykli i mototransporterów. Zastosowanie skanera z technologią bezprzewodową Bluetooth umożliwia łatwą pracę z Propozycjami Wygodnych Rozwiązań Pracy. Alternatywnie, oprogramowanie jest dostępne do użytku w pojazdach grupy Fiat – Alfa Romeo, Lancia, Fiat, Abarth oraz w jednostkach handlowych grupy Fiat (tj. Fiat, Abarth, itp.) z funkcjami porównywalnymi do dealera.

Zalety

Technologia oparta na komputerze PC, która posiada bezprzewodowe interfejsy Bluetooth i kablowe.

Wszystko, co jest niezbędne do transportu motocykla, takie jak oprogramowanie i wszystkie odpowiednie adaptery, jest zawarte w pakiecie.

Poziom diagnostyki Magneti Marelli jest porównywalny z poziomem dealerskim dla Ducati i innych komponentów.

W przyszłości zostanie stworzona możliwość zintegrowania z platformą programu dla samochodów i lekkiego transportu komercyjnego.

specyfikacja techniczna urządzenia

Fujitsu MB96F543 posiada procesor.

Koprocesor sprzętowy do komunikacji z jednostką sterującą pojazdu: Moduł syntezy percepcyjnej 128 KB wbudowanej pamięci RAM dla koprocesora.

Następujące procedury zostały skompresowane:

multipleksor: wewnętrzny 13×2-kanałowy multiplekser elektryczny

zasilanie: dostarczane przez zewnętrzne źródło zasilania lub przez złącze typu DLC, od 8 do 36 V

złącza: 3p zasilanie z baterii/ zapalniczki samochodowej do zasilania zewnętrznego, port USB, port szeregowy.

do umieszczenia

w walizce z innymi akcesoriami

sprzętowa płyta CD, która jest dostarczana z przewodem OBD II

do kabla zasilającego zapalniczki

przewód zasilający do akumulatora

kabel USB

Jak używać

dla wcześniejszych zestawów DLC Connector (opcjonalnie)

Dedykowany sprzęt do diagnostyki rowerów i moto tranzytów (z opcjonalnym oprogramowaniem dla samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych)

Pliki do pobrania:

podręcznik dla użytkownika końcowego (.pdf, it, en, fr, de, es, pt, gr, pl)

tworzenie listy produktów do zbadania (.pdf, angielski)

transport wózków z napędem silnikowym

Dla porównania, oto wymienione firmy: Honda, KTM, Triumph, KVN, Malaguti, Suzuki, SYM, Malaguti, Peugeot, MV, Scarabeo, Sherco, Yamaha, Peugeot, Vespa, Voxan, Victory, Bimota, BMW i Aprilia.

bateria testów

Funkcje specjalne

Wbudowane funkcje pomocnicze (takie jak przewodnik DLC, diagnostyka, itp.)

Najlepsze oprogramowanie do diagnostyki rowerów

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 − 5 =

Scroll to top