O nas

O nas

Nasz Pub.

ekscytujące & wyjątkowe

HaryPub jest dobrze znany z bogatego menu, smacznego ręcznie robionego piwa i oczywiście z niesamowitej kolekcji motocykli

HaryPub to polska restauracja znana również jako pub motocyklowy. Pierwsza restauracja HaryPub została założona w 2001 roku przez Ksawery Symanski. Dzięki sumiennemu i efektywnemu podejściu udało mu się rozwinąć ich biznes z jednej restauracji do sieci 5 lokalizacji w całej Polsce. Podstawowym warunkiem każdego lokalu HaryPub jest używanie wyłącznie jakościowych i świeżych składników do gotowania posiłków oraz oczywiście możliwość jazdy na niesamowitych motocyklach. HaryPub zawsze dba o wegetarian i wegan, w jego menu znajdują się również pizze i inne dania, którymi mogą się delektować osoby z alergią na jakiś pokarm. HaryPub nie pozostawia również nikogo bez nagród, rabatów i kuponów, które można otrzymać w specjalne dni, jako prezent lub w ogóle bez powodu.

Posmakuj Jedzenia.

z rodziną i przyjaciółmi

Nasze menu

prosto z kuchni

Przystawka.

Przystawka to doskonałe uzupełnienie obiadu. W menu HaryPub można znaleźć takie przystawki, jak sałatka z awokado i pieczywo czosnkowe, paluszki mozzarella, frytki, Zupa Krewetkowa, Spring Rools, skrzydełka, klopsiki pieczone w piecu i wiele innych. Średnia cena dań to 9-10 dolarów, z wyjątkiem chleba i skrzydełek.

Przystawki.

Lista posiłków jest naprawdę szeroka. Można skosztować pizzy, hamburgerów, gorących zup, palików mięsnych, a także szeregu dań dla wegan i wegetarian.

Deser.

Deser to doskonałe zwieńczenie posiłku. W menu HaryPub znajdują się następujące desery: Tiramisu, Lemon Cake, Vernous Float, Brownie Sundae oraz legendarny – Cream Puff Sundae.

Przywilej.

obowiązek zawodowy

Lokalizacja.

Posiadamy 5 lokalizacji w całej Polsce. Każdy z nich położony jest w pobliżu pięknych zabytkowych miejsc. Nie wahaj się nas odwiedzić lub złóż zamówienie online.

Rozrywka.

Oferujemy wynajem motocykli z naszej genialnej unikalnej kolekcji. Ponadto HaryPub często zapewnia ekscytujące wydarzenia w nocy. Ponadto można tu organizować różne uroczystości, w tym urodziny czy wesela.

Napoje.

Oferujemy najlepsze ręcznie robione piwo w historii. W naszym menu można znaleźć ponad 10 rodzajów tego napoju, a także wiele innych napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Nasza kolekcja motocykli

Chcesz skorzystać z naszych usług już teraz?

HaryPub jest mile widziany

Scroll to top