Wydarzenia

wydarzenia

Noc noworoczna.

Rok 2019 był szaloną przejażdżką, ale na horyzoncie jest mnóstwo dobrych rzeczy – i warto to uczcić. Jeśli chodzi o Sylwestra, nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie kolejnej wycieczki dookoła słońca niż zorganizowanie niesamowitej imprezy – ale jeśli masz zamiar świętować ten rok, po prostu upewnij się, że robisz to odpowiedzialnie. W każdym razie, wspaniale świętowaliśmy Nowy Rok.

Wystawa naszej kolekcji motocykli.

Motocykle cechuje niezaprzeczalna fascynacja – ich prędkość, stylistyka, kierowca i współczynnik chłodu są częścią magnetyzmu. Nasza kolekcja Motocykli to kompendium 100 najbardziej wyjątkowych motocykli XX wieku.

Wzięliśmy udział w największej na świecie imprezie poświęconej motocyklom customowym (ponad 170 000 odwiedzających, ponad 700 wystawców i 100 000 m2 powierzchni wystawienniczej) jest to wydarzenie dla każdego, kto zawsze chciał wznieść się ponad masy i konwencje, żyć życiem w poszukiwaniu tego, co „wyjątkowe”, „dzieł wyjątkowych”, dla przyjaciół, z którymi mogliby dzielić się emocjami i doświadczeniami do zapamiętania. Nasza kolekcja została oceniona jako naprawdę wartościowa.
 

Na szczęście można spróbować jeździć na nich wszystkich w naszym pubie. Nie wahaj się więc przyjść do nas tak szybko, jak to możliwe.

Wszystkie napoje są objęte rabatem.

HaryPub zazwyczaj oferuje wiele ofert specjalnych i rabatów w zależności od Twojej lokalizacji. Aby zobaczyć wszystkie nowe oferty są już dostępne, wejdź na oficjalną stronę i poszukaj ofert specjalnych. HaryPub publikuje również nowe oferty na swoich oficjalnych stronach w mediach społecznościowych. Latem 2019 roku zapewniliśmy dużą sprzedaż napojów. Każde piwo w naszym pubie miało 50% zniżki dla każdego. To było niesamowite! Wiele osób mogło skosztować naszego ręcznie robionego piwa z miłością.

Informacje kontaktowe.

Lokalizacja

HaryPub to jak dotąd jedno z najlepszych pubów w Polsce. Jako niezależna sieć restauracji posiada już 5 lokalizacji w Polsce. Każdego dnia setki osób zapraszają do restauracji, by delektować się niepowtarzalnym smakiem ręcznie robionego piwa HaryPub oraz innych dań z bogatego menu. HaryPub zawsze dba o wegetarian i wegan, w jego menu znajdują się również pizze i inne dania, którymi mogą się delektować osoby z alergią na jakiś pokarm.

HaryPub nie pozostawia również nikogo bez nagród, rabatów i kuponów, które można otrzymać w specjalne dni, jako prezent lub w ogóle bez powodu. Nie wahaj się nas odwiedzić.

Scroll to top